Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Bērniem nometņu laikā jādomā par savu mantu drošību
Publicēts 7. jūnijā, 2011.
Sākoties izbraukumu un bērnu nometņu laikam, vecākiem nepieciešams pastiprināti bērnu informēt par savu mantu uzpasēšanu, lai, atbraucot mājās, nekas netiktu aizmirsts vai pazaudēts.

 

Viens no nozīmīgākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem ir vasaras nometnes, kas veicina aktīvu, sportisku un veselīgu dzīvesveidu bērniem, kas parasti izvēršas par milzīgu, notikumiem bagātu piedzīvojumu. Diemžēl bieži vien, mūsu atvasei atbraucot mājās, esam izjutuši vilšanās sajūtu, kad pazudusi kāda mīļa lieta vai mantas sajaukušās ar citu bērnu rotaļlietām. 

StickMe.lv kā vienu no visefektīvākajiem risinājumiem iesaka uzlīmes, kuras ir ar bērna vārdu vai mīļāko simbolu, tādā veidā bērnam iemāca atšķirt savas mantas no pārējām. StickMe.lv pieejamas arī piegludināmas un līmējamās uzlīmes, kurās var iedrukāt vārdu, uzvārdu un citu nepieciešamo informāciju, kas noderēs gan visdažādākajiem apģērbiem, gan priekšmetiem, kā arī apaviem, lai vienmēr spētu atšķirt to, kas kuram pieder.

Šīm uzlīmēm ir daudz priekšrocību, piemēram, apģērbu uzlīmes ir piegludināmas audumam, tādēļ tās neradīs diskomfortu, un tās var kopā ar apģērbu droši mazgāt. Priekšmetu uzlīmes nebaida ne mitrums, ne gaisma, bet apavos draudzīgās uzlīmes "pēdiņas" pateiks, kas ir to saimnieks. Uzlīmēm ir papildus pārklājums, kurš aizsargā to pret pēdas radīto berzi un siltumu. Ar aizsargājošo slāni tās var lietot visu veidu apaviem – ikdienas kurpēm, zābakiem, svētku kurpēm, sporta apaviem, čībām, dārza apaviem.

„Vasara ir tas laiks, kad bērni dodas uz nometnēm un dažādiem izbraukumiem, tāpēc ir svarīgi sargāt savas mantas un tādā pašā sastāvā arī atvest mājās. Arvien pieaugošais pasūtījumu skaits rāda, ka cilvēki ir novērtējuši šādu uzlīmju lietderīgumu un izmanto to piedāvātās iespējas,” stāsta StickMe.lv vadītājs Aivars Kalniņš.  


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: