Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Jaunie, personalizētie marķēšanas produkti iekarojuši Latvijas tekstila izstrādājumu apdares tirgu
Publicēts 31. augustā, 2011.
Uzņēmums „Jeta”, kas izstrādā personalizētus marķēšanas produktus, ieņēmis stabilu nišu Latvijas tekstila izstrādājumu apdares tirgū.

 

Kā liecina uzņēmuma pārdošanas apjomi, specifiskais produkts, kas sākumā radīja neizpratni prognozējamā mērķa tirgū un jautājumus par tā lietderību, izrādījies dzīvotspējīgs un attaisnojis projekta investīciju lietderīgumu.

„Vēlreiz pierādījās patiesība par grūtībām, vienlaicīgi  klientiem pozicionējot jaunu produktu un mēģinot mainīt to ierasto dzīvesveidu un ierašas katram vecākam jūtīgajā bērnu audzināšanas un izglītošanas jomā. Plānotā mērķa auditorija jau produktam StickMe.lv ir katras  valsts pamats: ģimenes ar bērniem, dažādas pēc lieluma un  bērnu un vecāku gadu skaitļiem,” atzīst StickMe.lv projekta vadītājs Aivars Kalniņš.

Uzņēmums pierādīja, ka ir iespēja pamazām mainīt klientu ieradumus, tos pozicionējot Eiropas modernāko risinājumu virzienā, kaut ikdienā biznesa prakse vairāk runā par labumiem, ko dod lielais Austrumu tirgus.

„Protams, runa ir par mazu nišas produktu , kas laikam ir vienīgā reālā iespēja mazam uzņēmumam ar jaunu izstrādājumu ieiet reģiona tirgū un sākt tur nostiprināties. Un, protams, mācoties sadzīvot ar tāda nišas produkta pieprasījuma sezonalitāti, kas jūtami ietekmē naudas plūsmu no privātajiem klientiem,” uzskata Aivars Kalniņš.

Uzņēmums, kas ikdienā nodarbojas arī ar mācībām un konsultācijām, uzsākot ražošanu un ieejot tirgū ar jauno marķēšanas produktu,  meklēja un arī atrada tepat Latvijā iespējamos atbalsta mehānismus.

„Pārsteidzoši labu rezultātu devusi iesaistīšanās Latvijas Biznesa kluba atbalsta programmā maziem un vidējiem uzņēmumiem. Uzstādītais mērķis, pievienojoties programmai, bija individuālo klientu skaita nemitīga palielināšana, kas tiek veiksmīgi pildīta katrā ceturksnī . Bet kā ”blakus efekts” ir katram uzņēmējam patīkamais vidējā pirkuma pieaugums par 40 %,” informē StickMe.lv vadītājs.

Vienlaikus pieaugusi uzņēmuma darbinieku kompetence marketinga un pārdošanas veicināšanas jomā. Jaunais produkts StickMe.lv kļuvis atpazīstams mērķa auditorijai interesējošos masu informācijas līdzekļos, kas orientēti uz ģimenēm ar bērniem un pusaudžiem. Tajā pat laikā pieaugusi atpazīstamība to reģiona iedzīvotāju vidū, kurus saista aktīvs dzīvesveids visās tā dažādajās izpausmēs.

„Viss minētais radījis pieprasījumu pēc vēl jauniem produktiem, pie kā uzņēmuma komanda  aktīvi strādā kopā ar konsultantiem un partneriem, līdz ar to vēl dziļāk integrējoties tekstilapstrādes industriju atbalstošo produktu nišā,” turpina Aivars Kalniņš.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: