Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Noslēdzies konkurss “Manas vasaras piedzīvojums”
Publicēts 12. septembrī, 2011.
Noslēdzies StickMe.lv un portāla Cālis.lv rīkotais konkurss „Manas vasaras piedzīvojums”, kur bērni tika aicināti zīmēt savu vasaras stāstu un veidot jaunus piegludināmo uzlīmju zīmējumus gan sev, gan citiem.

 

Apģērbu, apavu un priekšmetu uzlīmes ir veids kā atšķirties no citiem. Lai parādītu savu individualitāti un talantu, bērniem tika dota iespēja veidot savas īpašās uzlīmes, ar kurām varēs izcelt ne tikai savas, bet arī citu bērnu drēbes .

StickMe.lv uzlīmes ir viens no visefektīvākajiem veidiem kā atšķirt savas mantas no cita un parādīt savu individualitāti, tāpēc šis konkurss bija paredzēts bērniem un jauniešiem, kas savu talantu grib atainot ne tikai uz papīra, bet arī apģērba, precēm vai apaviem.

„Liels paldies visiem bērniem par vasaras brīvdienās pacietīgi gatavotajiem un mums atsūtītajiem darbiņiem! Skatoties darbiņus, esam izvērtējuši vairākas iespējas, ko turpināsim attīstīt, jo ļoti nopietni novērtējam visu to, ko sagaida un vēlas bērni, kas ir mūsu produktu galvenā auditorija,” atzīst StickMe.lv projekta vadītājs Aivars Kalniņš.

Par veiksmīgākajiem konkursa dalībniekiem tika nominēti:

Sanita Markeviča , 12 gadi ,Liepāja ( balva- uzlīmju komplekts ‘Uz skolu” ar Stickme.lv un Calis.lv simboliem )
Sandis Kārkliņš,  8 gadi,  Rīga ( balva – uzlīmju komplekts „Uz skolu „ ar Stickme.lv un Calis.lv simboliem )
Krāslavas PII „Pīlādzītis” ( 12.grupa – Renāts Maksimovs, Evija Petkūne, Valērijs Čurgelis, Valērija Aleidzāne, Dairis Stivriņš, Dita Plotiņa, Arnis Šidlovskis, Baiba Ozoliņa, Ņikita Pleiko ) – pārsteiguma balvu par izcilu komandas darbu Stickme.lv nogādās visai grupiņai.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: