Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Noslēdzies Latvijas bērnu dārziem rīkotais konkurss “Košās Lieldienas”
Publicēts 13. maijā, 2011.
Uzņēmums StickMe.lv sadarbībā ar Manu Pasta Staciju un portālu ģimenēm Cālis.lv Lieldienas aizvadījuši, veidojot konkursu Latvijas bērnu dārziem, kura laikā bērniem ar pasta stacijas palīdzību bija jānosūta pašu izgatavotas olas no papīra , koka, drēbes gabaliem, u.t.t.

 

“Konkursā tik tiešām guvām apstiprinājumu, ka ar Pasta staciju pat olu var nosūtīt nesaplēstu,” atzīst StickMe.lv vadītājs Aivars Kalniņš. To apliecina bērnu un viņu audzinātāju iesūtītie darbi no Alūksnes, Gulbenes, Balviem, Daugavpils, Raunas, Siguldas, Kuldīgas, Liepājas un Rīgas. 

Ir bērnu dārzi, no kuriem  saņemti pat vairāki sūtījumi. Neizsakāms bija visu pārsteigums par mazo mākslinieku izdomu un talantiem, kad no kastītēm un maisiņiem cēla laukā daudzos darbus – citu par citu skaistāku un negaidītāku. Pieaugušie jau bija piemirsuši, kādā izdomu pasaulē bērnu dārzos laiku pavada mūsu mazie, kādas tiešām talantīgas audzinātājas ar viņiem ik dienas nodarbojas. 

Kolēģi no Pasta Stacijas, kuri saņēma sūtījumus, apraksta bērnu darbus : „Katrs diedziņš, spalviņa, lapiņa, puķīte, krāsiņa, zariņš, oliņa, vistiņa, zaķi, putniņi un ligzdiņas izstaro mazo rociņu pieskārienu un sirsniņu siltumu. Patiesi pārsteidzoša ir bezgalīgā izdoma un dažādo materiālu gluži negaidītais pielietojums. Te ir gan liela vista, kam katra spalviņa no krāsaina papīriņa pielīmēta, bet „vēders” pilns ar krāsainām oliņām, te ir plastilīna oliņas, kas filigrāni musturotas un piestiprinātas pie kartona, te ir tamborēti cāļi un vistu mamma ar tēti gaili, te liela ola pilna ar mazākām, te gleznojumi uz finiera gabaliņiem un ligzdiņas no žagariņiem. Te ir zaķi ar bizēm un pūpola ausīm, šūpoles, ligzdas, bērzu birzis, cāļu saime sarkanām kājiņām un cāļu kundze ar kungu”.

Atsūtīti gan putni, kas lido un zaķi, kas lec, olas, kas ripo un olas, kas rātni guļ groziņos. Ir pat sava cāļu Mis Košums, kas dzeltena, kautrīgi acis nolaidusi, staro uz melna fona. Ir četrus gadus vecā Roberta Jaungaiļa brīnumskaists lepns Cālis ar tauriņu, kas pasta stacijā „atlidoja” individuāli, lai gan bērnudārzs sūtīja arī kopīgu paciņu. Arī bērnu sirsnīgās, emocionālās vēstules apliecina, ka strādāts ir no sirds. 

StickMe.lv izsaka lielu pateicību mazo grupiņu audzinātājām, kuras palīdzējušas bērniem ar darbiem,  kas aizkustināja uzņēmuma darbiniekus.  


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: