Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Pie konkursa uzvarētājiem, Vidrižu bērnu dārza, ciemojās sunītis Džeta un StickMe.lv komanda
Publicēts 9. decembrī, 2011.
Pie StickMe.lv rīkotā konkursa uzvarētājiem, Vidrižu bērnu dārza, kura dalībnieki bija atsūtījuši labākās idejas par iespējamo apģērbu mazajam sunītim, kas redzams uzņēmuma logo – šallītes, mētelīši ,jaciņas ciemojās sunītis Džeta un StickMe.lv komanda.

Sunītis, kurš ar Taurenīšu un Mārīšu grupiņu bērnu palīdzību, ir saņēmis veselu virkni iedeju par jauniem apģērbiem, apaviem un pat modes sērijām, kopā ar saviem palīgiem Vidrižu bērniem atveda augļus un saldumus, bet bērni tam dāvāja savus jaunos darbiņus ar sunīšiem, jo gandrīz visiem bērniem mājās ir suņi - lieli un mazi, kā paši bērni stāstīja, vienam puisim pat divi.

„Vidrižos bērni ir ļoti zinātkāri, latviski savā domāšanā un jautājumos - tā taču Latvijas nākotne! Mazie vidzemnieki turas braši un prieks par viņiem,” stāsta StickMe.lv projekta vadītājs Aivars Kalniņš.
Viesojoties bērnu dārzā notika arī savstarpēji ieinteresēta domu apmaiņa par lauku bērnu dārzu specifiku un StickMe.lv produkcijas piemērotību šiem apstākļiem.

StickMe.lv turpinās apmeklēt Latvijas bērnu dārzus . Janvārī, tūlīt pēc pēc konkursa "Zīlītes prieks Ziemassvētkos"noslēguma, uzņēmums atkal viesosies vietās, kur mīt tie čaklākie un izdomas bagātākie.

Priecīgus Ziemassvētkus visiem bērnu dārzu brašajiem audzēkņiem, darbīgajām audzēknēm un viņu radošajām audzinātājām vēl StickMe.lv komanda!


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: