Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Sabiedrība dod priekšroku izšūtām pazīšanās zīmēm
Publicēts 7. jūlijā, 2011.
Lai nodrošinātu labvēlīgu attieksmi no patstāvīgajiem un potenciālajiem klientiem, uzņēmums ar preču zīmi StickMe.lv veic pārmaiņas un ievieš jaunus darbības veidus, to skaitā, tekstu izšūšanu, kas ir ne tikai skaista un krāsaina, bet to novērtē arī vismazākie klienti.

 

“Daudz jautājumus saņēmām no pašdarbības kolektīvu vadītājiem un dalībniekiem. Viņuprāt, ar rokām darinātiem Tautas tērpiem tomēr vairāk piederas izšūtas identifikācijas zīmes. Izrādās, ka arī daudzas māmiņas labprāt brīvos brīžos mazliet nodarbojas ar savu bērnu drēbīšu „mazajiem remontiem” ar adatu rokās. Un ļoti labprāt iepriekš sagatavotu mazuļa vārdu ar rokām piešuj apģērbam,” atzīst StickMe.lv vadītājs Aivars Kalniņš.

Ar partneru palīdzību StickMe.lv nācis pretim gan čaklajām māmiņām un arī tētiem, šovasar sākot piedāvāt jaunumu – izšūtas pazīšanās zīmes: vārdus, uzvārdus un dažādus zīmējumus uz krāsainām lentām, kuras tad pašiem vecākiem jāpiešuj pie bērna drēbēm. Bet, ja galvenais ir ātrums – tad, protams, esošais risinājums ar apdrukātām uzlīmēm joprojām ir pieejams.

Vienlaicīgi uzņēmums iepriecina arī savus galvaspilsētas klientus un tos, kuri ikdienā apmeklē Rīgu  – StickMe.lv kļūst pieejamāks. Uzņēmums tagad atrodas arī Rīgā, Čiekurkalna 1.līnijā 84, 311.kabinetā.

“Laipni aicināti ciemos  kur varēsiet pašu acīm redzēt jauno produkciju!” aicina Aivars Kalniņš.

Uzņēmums gaida arī bērnu zīmējumus uzlīmju tālākai dažādošanai.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: