Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
StickMe.lv aicina piedalīties konkursā “Zīlītes prieks Ziemassvētkos”
Publicēts 28. novembrī, 2011.
Tuvojoties ziemas saulgriežiem un pārsteigumu laikam, uzņēmums StickMe.lv rīko jaunu konkursu bērniem, kur iespējams apgūt jaunas tehnikas un saņemt balvas.

Ziemassvētku gaidīšana ierasti ir aktīvākais darbošanās laiks visiem bērniem. Laiks, kad ārā auksts un tumšs, laiks, kad aktīvākie jaunieši veido idejas, skolēni sapņo par brīvlaiku un bērnudārzos plāno nākamos darbus. Laiks, kad dabā savvaļas dzīvniekiem un putniem arvien grūtāk iegūt sev pārtiku. Kad bērni veido barotavas pie istabas loga vai pat dodas vecākiem līdzi pie dabas ar mērķi rūpēties par mazajiem draugiem.

StickMe.lv, sadarbojoties ar visiem čaklajiem Latvijas bērniem, aicina apgūt jaunas tehnikas. Uzņēmuma aicina iesūtīt pašu veidotas idejas – kā palīdzēt mazajiem draugiem dabā, kā pabarot, kā sasildīt, kā apmīļot un darīt to sev neierastā veidā – aplikācijas, filcēšana, izšūšana, ļaujot fantāzijai vaļu. Izsludinātais konkurss domāts bērniem, kas neaprobežo savas talanta izpausmes un vēlas apgūt jaunas lietas un jaunas iemaņas.

 “Konkursu nolēmām rīkot, jo gada tumšākais laiks ir reizē darbīgākais laiks gadā. Šoreiz aicinām piedalīties bērnus, kas vēlas izcelt savas prasmes un atklāt jaunus talantus. Darbs noteikti sniegs gandarījumu to autoriem un uzlabos ne tikai paša prasmes, bet arī palīdzēs mums visiem padomāt par mūsu mazajiem draugiem,” aicina StickMe.lv komanda.

Veidotos darbus par tēmu “Zīlītes prieks Ziemassvētkos” jāatsūta līdz Ziemassvētkiem, adrese: Purva iela 12a, Valmiera, LV – 4201 ar atzīmi „stickme.lv konkurss’ vai elektroniski -  info@stickme.lv ar norādi “konkurss”.

Visinteresantāko darbu autori saņems paplašinātu uzlīmju komplektu „Uz skolu” vai „Uz bērnu dārzu” ar dažādiem zīmējumiem un ļoti interesantas pārsteiguma balvas.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: