Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Uzņēmumi izvēlas dažādas priekšmetu, apģērbu un apavu uzlīmes
Publicēts 21. februārī, 2011.
Lai lielāku uzņēmumu, ražotņu darbinieki spētu atšķirt savas no kolēģu lietām vai apģērba gabaliem, vadība nereti nolemj veikt dažādu apģērbu, apavu un priekšmetu uzlīmju pasūtīšanu. Kā norāda specializēto uzlīmju ražotājs “Jeta”, uzņēmumi, pamatojoties uz korporatīvā dizaina standartiem, izvēlas veidot savas atpazīšanas zīmes, izmantojot speciāli tam paredzētas uzlīmes, jo tās ir ērti kopjamas un labi izskatās.

 

Uzņēmumā “Jeta” var atrast šīs problēmas risinājumu – ātri izgatavojamas un ar pasta sūtījumu piegādājamas tieši adresātam – apģērbu, priekšmetu un apavu personificētās uzlīmes, kurās ir iespējams iedrukāt vārdu, uzvārdu un citu būtisku informāciju.

Apģērbu uzlīmes ir piegludināmas audumam, un tās kopā ar apģērbu var droši mazgāt. Piegludināmās uzlīmes izmanto jebkuram gludināmam apģērbu materiālam. Tās palīdz noteikt apģērba īpašnieku un ir viegli lietojamas. Uzlīmes der gan virsdrēbēm, gan svārkiem, blūzēm, biksēm, kleitām, T- krekliem, jakām, džemperiem, lakatiem, cepurēm, veļai un citām lietām.

Priekšmetu uzlīmes var noderēt skolas piederumiem, sporta inventāram vai citām personīgajām lietām. Biroja darbiniekiem būs viegli atšķirt savu tējas krūzi, pildspalvu vai līdzpaņemtās pusdienas no kolēģu. Tās noderēs arī higiēnas priekšmetiem, sporta aprīkojumam, CD un DVD turētājiem vai citām mantām.

Apavu uzlīmes var palīdzēt atšķirt sporta apavus, zābakus un citus no draugu vai studijas un treniņu biedru apaviem. Uzlīmēm ir papildus pārklājums, kurš aizsargā to pret pēdas radīto berzi un siltumu. Ar aizsargājošo slāni tās var lietot visu veidu apaviem – ikdienas kurpēm, zābakiem, svētku kurpēm, sporta apaviem, čībām, dārza apaviem.

Šo uzlīmju iegāde mazina uztraukumu par iespējamo lietu pazušanu vai apmainīšanu, kā arī ievieš standartizētu lietu kārtību gan ikdienas darbā, gan dažādos komandējumos.

“Lai gan šāda veida uzlīmes Latvijā vēl nav tik populāras, uzskatu, ka tās būs katra uzņēmuma standartprece, jo ir daudz ērtāk, kad lietām vai lielu kolektīvu darba formām tiek piegludināta vai pielīmēta informācija par tā īpašnieku. Tas veido kārtību, uzticību un mazina lietu pazušanas vai apmainīšanas iespēju,” atzīst Aivars Kalniņš.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: