Mājas lapa: http://stickme.lv/

Ja vēlaties būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, Ja saprotat, ka mazajam skolniekam vēl grūti atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti, un mājās atnestā nav īstā, Ja vēlaties, lai meitas deju kurpes nesajūk ar citām ļoti līdzīgām un tēta volejbola komandas kreklu ģērbtuvē neuzvelk kāds cits, Ja gribat būt droši, ka arī omītes aizmirsto briļļu maku vai lietussargu kāds atpazīs, tad mēs būsim priecīgi, jo varēsim jums palīdzēt !

Arhīvs
Augusts, 2022
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
Vēl šodien skolas un bērnu dārza vecuma bērniem ir iespēja piedalīties konkursā un laimēt noderīgas balvas
Publicēts 6. septembrī, 2011.
Sākoties skolas un aktīvākam bērnu dārzu laikam, portāls Meistardarbs.lv, sadarbojoties ar StickMe.lv, rīko konkursu ar iespēju laimēt noderīgas balvas.

 

Konkursa dalībniekiem ir jāatbild uz trīs vienkāršiem jautājumiem, kas atrodami portālā http://www.meistardarbs.lv/konkurss-sadarbiba-ar-stickmelv . Konkursa laureātiem būs iespēja saņemt balvas no StickMe.lv.

StickMe.lv piedāvā izgatavot personalizētas uzlīmes visdažādākajiem mērķiem. Tajās var iedrukāt  vārdu, uzvārdu un citu vajadzīgu informāciju, kas noderēs gan apģērbiem, gan priekšmetiem, gan apaviem.

„Varēsiet būt droši, ka jūsu mazuļa krūzīte, dvielītis vai jaciņa un citas lietas bērnudārzā nesajuks kopā ar līdzīgām, savukārt mazajam skolniekam vieglāk būs atšķirt savu zīmuļkrāsu kastīti. Nesajuks arī sporta apģērbi, mugursomas un apavi,” atzīst StickMe.lv projekta vadītājs Aivars Kalniņš.

Konkursa balva ir uzlīmju komplekts "Skola klāt!" vai "Uz bērnudārzu!" pēc izvēles. Komplektā ietilpst apģērbu, priekšmetu un apavu uzlīmes, kuras tiks izgatavotas tieši jums.

Vēl šodien ir iespēja sūtīt pareizās atbildes uz e-pastu info@meistardarbs.lv . Uzvarētājs tiks izlozēts un paziņots 6. septembrī Meistardarbs.lv mājas lapā.


Komentāri
Tavs vārds:
Tavs e-pasts:
Tava mājas lapa:
Ievadi šī portāla nosaukumu: